1e Nationale

Wedstrijden

Hier vind je onze kalender, de uitslagen en de stand. Of we nu thuis spelen of op verplaatsing, je weet meteen waar en wanneer.

Resultaten

Uitslagen

1ste afdeling nationaal
Koninklijke Lyra-Lierse0Houtvenne A1Winst
1ste afdeling nationaal
Houtvenne A2R. Knokke FC0Winst
1ste afdeling nationaal
Hoogstraten VV3Houtvenne A0Verlies
1ste afdeling nationaal
Houtvenne A2FC Mandel United Izegem1Winst
Croky Cup
KSC Lokeren A5Houtvenne A0Verlies
1ste afdeling nationaal
KVV Zelzate0Houtvenne A3Winst
1ste afdeling nationaal
Houtvenne A5KFC Dessel Sp. A0Winst
1ste afdeling nationaal
Belisia Bilzen SV A3Houtvenne A4Winst
1ste afdeling nationaal
Houtvenne A3Oud-Heverlee Leuven B1Winst
Croky Cup
K.S.V. Rumbeke2Houtvenne A3Winst
Vriendschappelijke wedstrijd
KVV Zepperen-Brustem1Houtvenne A1Gelijk
Croky Cup
K.S.C. Blankenberge A1Houtvenne A1Gelijk
Beker van Vlaanderen
FC Wezel Sport A1Houtvenne A1Gelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
Houtvenne A1R. Olympic Club Charleroi2Verlies
Beker van Vlaanderen
Houtvenne A1K. Berchem Sp. 2004 A3Verlies
Vriendschappelijke wedstrijd
R.FC.DE Liège2Houtvenne A1Verlies
Beker van Vlaanderen
St. Lenaarts A2Houtvenne A1Verlies
Beker van Vlaanderen
Houtvenne A0KSK Heist A1Verlies
Kalender

Volgende wedstrijden

  • za 24/1017:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - KFC MerelbekeThuis
  • di 27/1018:30Vriendschappelijke wedstrijdK.VC.WESTERLO - Houtvenne AUit
  • za 31/1020:001ste afdeling nationaalKSK Heist A - Houtvenne AUit
  • za 07/1120:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - Thes Sport Tessenderlo AThuis
  • zo 15/1115:001ste afdeling nationaalCercle Brugge K.S.V. B - Houtvenne AUit
  • za 21/1120:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - Sportkring RoeselareThuis
  • zo 29/1115:001ste afdeling nationaalRacing Club Harelbeke - Houtvenne AUit
  • zo 06/1215:001ste afdeling nationaalKVK.Tienen - Houtvenne AUit
  • za 12/1220:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - Belisia Bilzen SV AThuis
  • za 09/0120:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - KSK Heist AThuis
  • za 16/0120:001ste afdeling nationaalFC Mandel United Izegem - Houtvenne AUit
  • za 23/0120:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - Hoogstraten VVThuis
  • zo 31/0115:001ste afdeling nationaalOud-Heverlee Leuven B - Houtvenne AUit
  • za 13/0220:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - KVV ZelzateThuis
  • za 20/0220:001ste afdeling nationaalThes Sport Tessenderlo A - Houtvenne AUit
  • za 27/0220:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - KVK.TienenThuis
  • zo 07/0315:001ste afdeling nationaalSportkring Roeselare - Houtvenne AUit
  • zo 14/0315:001ste afdeling nationaalR. Knokke FC - Houtvenne AUit
  • za 20/0320:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - Cercle Brugge K.S.V. BThuis
  • za 03/0419:301ste afdeling nationaalKFC Merelbeke - Houtvenne AUit
  • za 10/0420:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - Racing Club HarelbekeThuis
  • za 17/0420:001ste afdeling nationaalHoutvenne A - Koninklijke Lyra-LierseThuis
  • zo 25/0415:001ste afdeling nationaalKFC Dessel Sp. A - Houtvenne AUit
Stand

Klassement

Voetbal : Voetbal Vlaanderen - 1e Afdeling Voetb Vl

Automatisch bijgewerkt
#PloegMWGV+/-Ptn
1K.F.C. HOUTVENNE A8701+1221
2F.C. MANDEL UNITED IZEGEM8512+716
2OUD-HEVERLEE LEUVEN B8512+516
4SPORTKRING ROESELARE8431+815
5K.F.C. MERELBEKE8422+614
6K.V.V. THES SPORT TESSENDERLO A9342+413
7K.SK. HEIST A8323+111
7K.F.C. DESSEL SPORT A8323-111
7BELISIA BILZEN SV A9324-211
10R. KNOKKE F.C.8314-310
11HOOGSTRATEN V.V.8242+410
12KVK TIENEN823309
13CERCLE BRUGGE K.S.V. B8224-68
14K. LYRA-LIERSE8134-66
15RACING CLUB HARELBEKE8116-174
16K.V.V. ZELZATE8035-123